UWAGA! Dołącz do nowej grupy Strzelce Opolskie - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wyłoniono zwycięzców „Patrol Roku 2026” w garnizonie opolskim


W miniony weekend odbyły się wojewódzkie eliminacje do prestiżowego konkursu „Patrol Roku 2026”. Ze zmagań, które miały miejsce w garnizonie opolskim, zwycięsko wyszli mł. asp. Krystian Gąszczak i sierż. Tomasz Jędrzejko z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku. Policjanci, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce, będą reprezentować nasz region na zawodach ogólnokrajowych w Słupsku. W rywalizacji wzięli udział najlepsi patrolowcy z całego województwa, prezentując swoje umiejętności w różnych konkurencjach.

W Wojewódzkim Etapie „Patrol Roku 2026” uczestniczyli przedstawiciele zarówno Komendy Miejskiej Policji w Opolu, jak i wszystkich komend powiatowych z obszaru garnizonu opolskiego. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonali Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu oraz Naczelnik Wydziału Prewencji, którzy również docenili zaangażowanie i profesjonalizm wszystkich funkcjonariuszy biorących udział w zmaganiach.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, w tym testem wiedzy obejmującym przepisy prawa karnego oraz ruchu drogowego. Kolejne etapy rywalizacji na strzelnicy oraz na trasie biegu przełajowego pozwoliły wyłonić najlepsze pary patrolowe. Na podium obok zwycięzców z Kluczborka znalazły się również duety z Brzegu oraz Głubczyc, co potwierdza wysoki poziom umiejętności wśród policjantów garnizonu opolskiego.

Wszystkie pary patrolowe, które zdobyły pierwsze miejsca, będą miały zaszczyt rywalizować w ogólnopolskich zawodach w Słupsku, co stanowi dla nich nie tylko wyróżnienie, ale i ogromne wyzwanie. Gratulacje dla zwycięzców oraz życzenia sukcesów na krajowym etapie konkursu płyną od organizatorów oraz uczestników wszystkich eliminacji.

Źródło: Policja Strzelce Opolskie


Oceń: Wyłoniono zwycięzców „Patrol Roku 2026” w garnizonie opolskim

Średnia ocena:4.62 Liczba ocen:14


Zobacz Także