UWAGA! Dołącz do nowej grupy Strzelce Opolskie - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pijany kierowca zatrzymany przez strzeleckich policjantów


W Strzelcach Opolskich policjanci zatrzymali mężczyznę, który prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Kierowca, mający w organizmie około dwa promile alkoholu, został zatrzymany po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość. Jego postawa i stan zdrowia wzbudziły podejrzenia funkcjonariuszy, którzy niezwłocznie przystąpili do akcji.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, kiedy strzelecka drogówka zatrzymała do kontroli kierującego hondą. Po odjęciu szyby pojazdu policjanci od razu wyczuli silną woń alkoholu, co skłoniło ich do przeprowadzenia badania stanu trzeźwości. Wyniki testu potwierdziły ich obawy, ujawniając, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości.

56-letni kierowca, mieszkańca regionu, nie był w stanie przekonująco wyjaśnić swojej decyzji o prowadzeniu pojazdu w takim stanie. W wyniku przeprowadzonej akcji, policjanci elektronicznie zatrzymali jego prawo jazdy, a teraz mężczyzna stanie przed sądem, gdzie grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz inne konsekwencje, w tym zakaz prowadzenia pojazdów. To zdarzenie przypomina, jak niebezpieczne jest łączenie alkoholu z kierowaniem pojazdem, co może prowadzić do tragicznych skutków na drogach.

Źródło: Policja Strzelce Opolskie


Oceń: Pijany kierowca zatrzymany przez strzeleckich policjantów

Średnia ocena:4.47 Liczba ocen:9


Zobacz Także