Porady zawodowe

22 lipca 2015 | Szukaj | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady zawodowe Takie błędy, o najbliższej ataku nuklearnego opartego na fałszywym alarmem, które faktycznie się stało kilka razy wcześniej.

Jeśli przyszła wojna nuklearna nie jest wyłączony z powodu błędu ludzkiego lub usterki komputera, to będą zaliczane przez wszystkich szalonych i złych ludzi biegających w świecie.

Ze światem tarzają i ponad płynącej z tak wielu broni, wojen, kłótni między narodami, rasizmu, ethnicism, nienawiści, zła, oszustwa, zbrodnie http://www.czapkiznadrukiem.com, deprawacji moralnej, prostytucja, narkomania, problemy domowe, problemy gospodarcze i ubóstwa, gdzie na świecie jest zorganizowane religie pracy i produkcji dobrych obywateli?nasza warszawska firma remontowa

Islam mówi, że jest „religią pokoju”, a jednak fundamentaliści islamscy przemierzają świat rzucania bomb i mordowanie niewinnych obywateli, że nie wyrządziło im żadnych kłopotów.

Na Bliskim Wschodzie, Palestyńczycy wysyłają swoje latków 14 roku jako zamachowców-samobójców mordować Żydów. To jest podłe okrucieństwem.

Korzystanie 14-letni niewinnych dzieci jako zamachowcy-samobójcy należy uznać za zbrodnię przeciwko ludzkości. Co ONZ w tej sprawie zrobić? Dlaczego nie ma międzynarodowego potępienia i oburzenia przeciwko tej zbrodni?

Izrael twierdzi, że palestyńskie ziemie należą do nich, ponieważ ich „Bóg”, Jehowa dał ich patriarcha, „Abraham”, tysiące lat temu.

Ale „Abraham” nie jest historyczna osobowość. Czy ktoś ma jakieś zweryfikowania dowodu, że Abraham był postacią historyczną?

A ich „Bóg”, znany również jako „El” (skąd nazwa „Isra-EL” pochodzi) lub „Jahwe”, był starożytnych astronautów z braku miejsca, którego rasa skolonizowali Ziemię około 500.000 lat temu. Był również znany pod innymi nazwami: „Nanna” lub „Poisedon”.

„El” był znany również jako „Enlila” i był ojcem Jehowy, który był znany również jako „Nanna” lub Poisedon.

Nie są to „Bóg” stwórcą wszechświata.
Artykuł dzięki: