Porady w problemach malzenskich

4 grudnia 2015 | Szukaj | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady w problemach malzenskich

Zło ma wiele twarzy. Fizyczne piękno może obejmować zła, jak można pobiegać. Drobny umysł może obejmować zła. Zło samo w sobie jest ciemna brzydka; brak światła może uciec od niego.

Źli ludzie mają, a ich przeznaczeniem, nałożenie ich skręconych widzenia świata, zdarzeń, okoliczności, które znajdują się w, i nieugaszony wściekłości do nakładania się ich styl, ich pomysły na wszystko i wszystkich.

Zło bez odpowiedzi, jest złem obsługiwane. Nie można pozwolić na istnienie zła, i nie można walczyć ze złem.

Zło opór przez złych środków, zanieczyszcza rezystor. Koniec, który uświęca środki to koncepcja niedoskonałe i wadliwa. Nie cel uświęca złe, szkodliwe, szkodliwe i myśli zachowanie innym lub przeciwko niewinności.

Zło kwitnie przez utworzenie rozproszenia, misdirection, zaufanie, łatwość, nieuwagi, radość, fałszywej dumy itp Gdyby zapytał: „Co pozycjonowanie robisz?”, Odpowiedź może zapytać: „I wojnę przeciwko złu, we wszystkich jego niezliczonych formy i zabarwienia, w każdym czasie, miejscach i za wszelką cenę. ” Nie można zmierzyć zła na impuls; to rozwija się w takim działaniu. Nie można pokonać zło ze złości … gniew czyni zło palić jaśniejsze. Można jedynie zmniejszyć zło zimno, ostrą życie napędzane przez wizję prawej, honoru, prawdy i pobożności.

Zło jest tak przeciwieństwie do tych sił, które nic innego tylko pogarsza zła. Zło jest bezdusznym koniecznością. Zarówno ona, jak i osoba opętana przez nią zobaczyć okoliczności i wydarzenia z punktu widzenia złośliwego narcyzem. Wszystkie rzeczy, które nie zgadzają się z ich wizją świata są natychmiast oznaczone „Deadly Przeciwnicy” w opozycji do samozwańczego prawo od złego osoby do ich samodzielnego widzenia, co jest dobre, a co złe, co jest właściwe zachowanie i to, co jest nie to, co wolno, a czego nie można powiedzieć lub zrobić …
Artykuł dzięki: