Porady dla studentow

24 listopada 2015 | Szukaj | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady dla studentow

Zło można mówić szczerze, siły i przekonania do tego stopnia, że ??jest niewykrywalny dla przeciętnego człowieka. To mówiąc nieścisłości, powodując misdirection lub tworzenia zaufania. David Koresh, autor pożogi Wacco była naprawdę zła. Był obdarzony inteligencją i zdolnością mówienia. On wypaczyli te właśnie słowa Boga do uczestniczącej immolation swoich zwolenników, bez powodu innego niż naśladowanie swoich zniekształconych przekonań.

Źli ludzie są amoralne i aspołeczne. Oznacza to, że są tak daleko poza pojęć społecznych moralności i etycznego postępowania, że ??ich działania w swoim umyśle nie są niemoralne, ponieważ są one arbitrem moralności. Nie są aspołeczne, ich wizja struktury społecznej jest dokładna tylko wizją. Nie są one niezgodne z prawem, ponieważ ich wizja systemu prawnego pokazuje im, że jest to system prawny, który sam w sobie jest nadużywana, a ich widok jest jedyną właściwą korzystanie z systemu prawnego. Są arbiter. Są sytuacyjnie sądzić, jury i kata, z absolutnym złośliwego pewności, że to, co robią, robią dla dobra wszystkich, i że zostały one bosko namaścił i obdarzona zarówno cech psychicznych i chętnie wgląd do wykonywania swoich zboczonych wizję rzeczywistość.

Porady dla studentow

Źli przywódcy produkować uspokajającą pewność, że mają jeden prawdziwy obraz rozwoju i funkcjonowania świata, czy system, że są one mówienia. Zło kojarzy się ze złem.

Porady dla studentow

Zło jest zawsze silniejsze, w krótkim okresie, niż miłości, prawdy i dobra, zwłaszcza ze względu na jego złośliwości i ciemne siły. Ludzkość, od najdawniejszych czasów, uznała, że ??istnieje coś takiego jak „ciemne siły”, czy ciemnych rzeczy i ludzi, w opozycji do wspólnego dobra.

Jednym z strasznych rzeczy jest zła, że ??nie może być dla dobra wspólnego lub dobro, to może być tylko dla własnego dobrego samopoczucia i dobrego.
Artykuł dzięki: