Porady dla poczatkujacych muzykow

7 września 2015 | Szukaj | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady dla poczatkujacych muzykow W studiu Yoko Ono w wyreżyserował pierwszą serię koncertów w Nowym Jorku loft, w 1960 r.

W 1960 roku jego kompozycje zawarte niezwykłe instrukcjami, a czasami oferowane wyzwanie dla wykonawcy: zbudować ogień, aby uwolnić motyla do pokoju, do pchania pianinie przez ścianę. Skład 1960 nr 7 składa się z jednej piątej (B i F #) i instrukcji „, które odbędzie się na długi czas”.lilyrose home spa Skład 1960 nr 10 składa się z instrukcją „narysować linię prostą, a następnie ją”. Skład 1960 nr 15 składa się zdanie: „Ten kawałek jest małe wiry w środku oceanu”.

Z Wiersz dla krzesła, stoły, ławki, itp (1960) był jeden spektakl, który składał się z kimś po prostu przesuwając ławę i inne występy z dużymi grupami ludzi przemieszczających się krzesła i stoły na podłogach cementowych. Tutaj reżyser wydajność używa liczb losowych ponownie, aby określić liczbę i czas trwania ruchów i długość występu.

Cyfrą arabską (Każda Integer) do H.F. (1960), znany jako X Henry Flynt, wymaga od wykonawcy, aby powtórzyć głośno, ciężkie brzmienie co jeden do dwóch sekund tak równomiernie i tak często, jak to możliwe przez dłuższy okres czasu. Podczas gdy oceniano pod piano (ów) lub gong (e), w praktyce każdy dźwięku stosuje się, na ogół Dissonant lub unpitched jeden.

Dwadzieścia dziewięć sztuk kompozycji Younga 1961 faktycznie przypominają Skład 1960 nr 10, składający się z 29 identycznych kierunków działania ( „Narysuj linię prostą, a następnie ją”) powtarza się co 13 dni, dzielenia 1961 roku na 28 równych części.

Chant Śmierć (1961), napisany po śmierci dziecka przyjaciela, to zapisaną utwór na głosy męskie z opcjonalnym carillon lub dzwonów i wykazuje podobieństwo do procesów dodatków Philip Glass.

W 1962 roku La Monte Young napisał Cztery sny Chin, który obejmował fragment Drugie marzenie linii wysokiego napięcia Stepdown Transformer , w oparciu o zaledwie czterech boisk (F, Bb, B, C) zawodnik w sposób ciągły.
Artykuł dzięki: