Porady przy zakupie mieszkania

3 listopada 2015 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments
Porady przy zakupie mieszkania

Czas na kolację z dramatycznego dotyku? Czy trzeba coś spektakularnego, z którym zachwyci swoich gości? Następnym razem masz ochotę przygotować do gustu, ale zabawa, posiłek, myślę flambé,

flambé, Francuski termin, oznacza „podpalany” lub „płomienny”. Proces ten polega na podpalając żywności, które miały alkohol lub likier dodanych. Nie tylko szef kuchni zrobić spektakularną prezentację, ale również wiąże się z bogatym smaku likieru do żywności bez dodawania zawartości alkoholu.

Porady przy zakupie mieszkania

flambéING jest kulinarną technika, która jest zarówno starych i nowych. Do pieczenia żywności i sosem następnie dodając to praktyka stara jak gotowanie się. flambéING torby bawełniane stał się uznanym sposobem teatralnej wystawie w jadalni, zapewniając posiłek zaimponować wszystkim w osiemnasto- i dziewiętnastowiecznej Francji. Nie tylko alkohol zapewnić dodatkowy smak, ale dał szef kuchni szansę stać się showmanem.

Porady przy zakupie mieszkania

Choć flambé szef kuchni daje okazję do zabawy, należy pamiętać, technika ta ma potencjał, aby być niebezpieczne. Zawsze praktyka bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Sama technika jest dość prosty, zapewniając kucharz następujący protokół bardzo ostrożnie. Ustaw wszystkie potrzebne składniki (mise en place) oraz narzędzia do gotowania (flambé PAN, długiej rączce mecze, duża Pokrywa zdusić płomienie w nagłych wypadkach, itp) Wybierz brandy lub alkohol 80-dowód lub likieru. Jest zbyt wiele szans na działanie ognia out-of-control czy alkohol ma wyższą dowód. Alkohol powinien być komplementarny do żywności są gotowane; użyć brandy o smaku owocowym do deserów i owoców, podczas gdy mięso wzywają do koniaku lub whisky. Wybierz pan, że ma zaokrąglone boki, ale wysokiej i długi uchwyt, ale nie ma powierzchnię nonstick. flambé gotowania, podobnie jak inne naczynia do gotowania, jest dostępny w szerokim zakresie cen.
Artykuł dzięki: http://www.e-tort.pl