Porady prawne

3 sierpnia 2015 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments
Porady prawne

To nie jest taki sam jak religijnych, chociaż większość ludzi pomylić oba jako takie same.

wólka kosowska – hurtownie

system moralny: jest to nauka społeczna, która określa, co jest dobre a co złe w danym społeczeństwie, z korzyścią dla mieszkańców, w celu utrzymania porządku publicznego i przetrwanie społeczeństwa.Rzeczoznawca majątkowy gdańsk To nie ma nic wspólnego z duchowością.

Tak więc, nie może być moralne, a mimo to on / ona może stać się duchowym, ponieważ duchowość przekracza moralność (dobra i zła).

Rzeczywiście, ostateczny sens prawdziwej duchowej istoty jest osobą, która wyszła poza dobrem a złem (moralności), ciało i umysł, a świat (istotności). Jest to „Beyond”.

To jest powód, dlaczego ludzie konsekwentnie źle duchowości i duchowych nauk oświeconych istot, i zawsze nadużywane duchowych nauk.

Hipnoza: Jest to sztuka wykorzystania powtórzenia zaprogramować umysł czyjąś wypierać jego / jej racjonalność i zmusić go / ją do robienia rzeczy wbrew jego / jej życzenia. To właśnie zorganizowane religie robić.

Robią idziesz do kościoła, meczetu, świątyni i synagogi, gdzie głosił wam i powtórzyć swoje kazania w nieskończoność. Postępując w ten sposób, że hipnotyzować cię i sprawiają, że nie można korzystać z racjonalnego umysłu.

Właściwie ich hipnoza jest również bezpośredni, ponieważ ci powiedzieć wprost, że trzeba wierzyć im Pisma (wiarę) i nie można wątpić, ponieważ jest to „słowo” swojego „Boga”.

Tak, hipnoza i programowanie ich psychiczne są zarówno bezpośrednie (musi mieć wiarę, bez przesłuchania lub myślenia) i pośrednie (rytuały, głoszenia i wielbienia).

Jesteśmy zachowuje się w szalony sposób. Świat jest szalony. Większość chrześcijańskie narody świata w Europie, Ameryce i Rosji mają atomowej i jądrowej bomby kierowane są na siebie.

Każdy dzień, błąd może spowodować ich być wyruszył, a świat będzie pochłonięty w pożodze nuklearnego.
Artykuł dzięki: