Porady dla sprzedawcow

11 stycznia 2016 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments
Porady dla sprzedawcow

Podczas moich ostatnich 8 miesięcy bycia affiliate marketingu, nauczyłem się wiele o zarabianie pieniędzy i stały się umiarkowanie skuteczne w nim też. Jedną z najważniejszych lekcji, że dowiedziałem się, że ruch jest równa sprzedaży! Istnieje wiele fundamentalne zasady dotyczące sprzedaży internetowej i jednym z tych zasad ogólnych rekomendacji jest to, że jest bardzo prawdopodobne, że każda strona może dokonać szacunku 1-2 sprzedaży (przynajmniej) na 100 gości. Moi liczy gości rozpoczął się mały, i zrobiłem trochę pieniędzy. Moja liczba odwiedzających jest „porządny” i mam teraz zrobić „poważny” ilość pieniędzy. Ale jak daleko sięga ta teoria przejść i kiedy ma dobry ruch pójdzie źle?

Annecdote # 1: Około 3 miesiące temu, dostałem e-mail z bardzo złości osoby stwierdzające, że moja strona była niczym innym jak oszustwem ze względu na fakt, że dostał je mój związek ze strony osoby dorosłej (dlaczego oni byli w tym miejscu w pierwszej miejsce jest w lewo, aby zobaczyć!). Zrobiłem rozeznanie, dlaczego mój związek został znaleziony na pewnej stronie i okazało się, że jeden z moich reklamach treści z Google miał linia „wysiąść Fanny …” Później dowiedziałem się, że to raczej oswojony słowo „Fanny” ma różne znaczenia w innych krajach (mówimy o gospodarce globalnej tutaj!). Wywołało reklamy AdSense na stronie o dorosłych. Tak więc moje pierwsze chodzi o to, że nie masz kontroli w czasach, w których może pojawić się reklama w sieci World Wide Web! Po drugie, mnie to obchodzi? W tym przypadku, mam do pewnego stopnia. I naprawdę nie obchodzi, że pochodził ze strony dorosłych. Ruch jest ruch (nawet jeśli ktoś może być zdenerwowany z tego). Co ja dbam o to, że zapłaciłem za to kliknięcie.

To dobry ruch, gdy idzie źle! Zrobiłem kilka starannego badania na statystykach, którzy odwiedzili moją stronę z tej strony dorosłych.
Artykuł dzięki: jakubisiak.eu – pogrzebowe warszawa białołęka