Porady dla poczatkujacych aktorow

25 sierpnia 2015 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments
Porady dla poczatkujacych aktorow

Dla tej pracy Młody sformułował koncepcję Dream House, stałego miejsca z dźwiękiem i lekkich środowiskach, gdzie muzycy by żyć i tworzyć muzykę przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, a prace będą odtwarzane w sposób ciągły. Młoda przedstawiła środowisk wymarzony dom w Nowym Jorku, Paryżu, Berlinie i Lyonu przez kilka lat. Dzisiaj Dream House istnieje w Fundacji Mela na 275 Church Street, New York, i jest otwarte dla publiczności.http://www.lek-med.pl/potrzeby-lekarzy/internetowa-rejestracja-pacjentow-5.html

Młoda utworzyła Teatr Wiecznego Muzycznej w 1962 roku zrealizować koncepcję Dream House i innych sztuk. Grupa początkowo zawarte Marian Zazeela, żonę od 1963. Terry Riley wykonywane w tym zespole w 1964 roku.

Badania na płycie Uginany (1963) zdobył dla gong stalowej wykonanej zwłaszcza przez rzeźbiarza Roberta Morrisa. Gong grał z łuków kontrabas i Young i Zazeela wprowadził wiele improwizacji w ciągu kilku lat.

Z Teatrem Wiecznego Muzyka, Młody rozpoczął trwające prace zespołowe żółwia, jego marzenia i Journeys (1964-obecnie), dużą pracę na głosy i różne instrumenty, z improwizacji w ściśle określonych z góry wytycznych. Praca ta została zwiększona stopniowo przez lata z nowych sekcji i podsekcji, często z długimi i pomysłowych tytułów, np „The Obsidian Ocelot, Tartak, a niebieski Sawtooth Linia wysokiego napięcia Stepdown Transformer załamujących Legenda Sen Żółwia przejechanie 189/98 Zagubiona Ancestral Lake Region świetlnej ilorazów z The Black Tiger tkaniny dekoracyjne Drone Świętego Liczb „(październik 1965).

Jego Innym ważnym trwają prace jest dobrze Tuned Piano (1964-73-81-obecnie), która Młoda uważa swoje arcydzieło i jest silnie uzależnione od składu matematycznego i azjatyckiej muzyki klasycznej. Światowa premiera tego dzieła odbyła się w Rzymie w 1974 roku specjalnie dostrojony fortepianu. Niektóre występy przekroczyła sześć godzin.

Artykuł dzięki: