Porady dla mlodych rolnikow

21 października 2015 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady dla mlodych rolnikow

Podczas pracy nad projektami budowlanymi, nawet najprostsze, trzeba mieć szereg narzędzi w zasięgu ręki. Czy nie byłoby bardziej wygodne, jeśli jedno narzędzie służył kilka funkcji? Makita BPH454 jest dokładnie to, pracując jednocześnie jako wiertarka kierowcy młotek i wiertarka kierowcy. Ta recenzja Makita BPH454 wypełni cię na wszystko, co musisz wiedzieć na temat tego wspaniałego narzędzia.http://budmax.co.pl/remonty-warszawa.html

Połączenie funkcji wkrętarkę młotek i funkcją wiertarko-wkrętarka Makita BPH454 sprawia wszechstronnym narzędziem. Po co nosić dwa narzędzia, skoro można mieć to w ciągu zaledwie jednego? A najlepsze jest to, w odróżnieniu od innych narzędzi kombinowane, które są wykonane tak, aby powiedzieć, że są one mierniki gazu wytworem dwa-w-jednym, jakość BHP454 nie jest zagrożona. To wciąż zapewnia skuteczność i doskonałość, że Makita jest znany.

Porady dla mlodych rolnikow

Kompaktowy, ale potężny

Porady dla mlodych rolnikow

Dla narzędzie o zwartej konstrukcji, nigdy nie spodziewałbym się, że dostarcza tyle mocy. Produkcją z potężnym cztery poled silnika, Makita BHP454 może przynieść maksymalne momenty obrotowe w wysokości do 560 funtów i 360 funtów, jeśli mierzona w PTI. Układ napędowy shift-lock pozwala łatwo przełączać się z dwóch trybów. Kiedy jesteś w trybie wiertła i kierowcy, można wybrać między dwoma zmiennymi prędkościami narzędzia. Można zrezygnować z niską prędkością 0 – 400 obrotów na minutę lub wysoką szybkością 0 – 1700 obrotów na minutę, w zależności od potrzebnego zastosowania. Jeśli potrzebujesz wiertarki udarowej do pracy na betonie lub murze, tryb wiertarka udarowa posiada również zmienną ustawienia dwóch prędkości, dzięki czemu można wybrać z niską prędkością 0 – 600 BPM lub wysokiej prędkości 0 – 22.500 BPM. Jest dużo energii biorąc pod uwagę jego 16 calowy długi rama i waga zaledwie 5,3 funtów.

Artykuł dzięki: