Porady dla budujacych dom

28 września 2015 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady dla budujacych dom

Prace Younga z dronów doprowadziła go do zbadania intonację. Przedziały są bardziej precyzyjnie dostrojony, gdy utrzymuje http://seofabryka.pl/ się przez długi czas, a tylko interwały intonacja uzyskując silniejszych i bogatszych wydźwięk niż jednakowo hartowanych odstępach czasu.http://budmax.co.pl/ Młody przyczynił się w znacznym stopniu do badania strój naturalny i rozwoju numerycznych opartych racjonalnych systemów tuningowych.

Jego zainteresowania w Indian muzyki klasycznej skłoniło go do studiowania pod wokal indyjski mistrz Pandit Pran Nath w 1970 roku, wraz z Terry Riley i Marian Zazeela. Stały się one swoich uczniów, a zależność ta trwała do śmierci Pran Nath w czerwcu 1996. Młoda i Zazeela wykonywane Pandit Pran Nath w setkach koncertów w Indiach, Iranie, Europie i Stanach Zjednoczonych, a nadal wykonywać z ich grupy Just Alap Raga Ensemble.

Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje na temat La Monte Young odwiedzić stronę internetową Mela Foundation.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł możesz przeczytać mój serie na muzyki minimalistycznej, czy może dodać swój adres e-mail do mojego kanału, i za każdym razem mogę napisać nowy artykuł, otrzymasz wiadomość e-mail na temat artykułu i za pomocą jednego kliknięcia będziesz wynosić nowego wyrobu. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

Artykuł dzięki: