Jak odzywiac sie zdrowo

5 sierpnia 2015 | Reklama | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Jak odzywiac sie zdrowo

Co oddziela Salinas Valley State Prison od reszty innych więzieniach California State jest ciężka przeludnienie. Więźniowie są ułożone w akademiku jak struktur wysokich 3 prycze. Oni żyją przez cały dzień i noc z wielu gniewnych ludzi, że nigdy nie zwracać uwagę na swoim najlepszym interesie. Sytuacja ta istota jest zagrożeniem dla siebie jak również poprawczym funkcjonariuszy lub CO-tych. Niektórzy więźniowie twierdzą, że 8 przez 7 stóp beton komórkowy byłoby o wiele bardziej komfortowe niż mieszka w Cell Block C, która jest prowizoryczny akademiku. 120 więźniów wszystkich zaciął się na górze siebie bez barów, bez komórek, tylko wielki otwartej przestrzeni z wielu niezadowolonych więźniów szuka pretekstu do zatrudniania przemocy.

Jak odzywiac sie zdrowo

Większość więźniów wchodzące Cell Salinas Valley State Prison Blok C Dorm szukać ludzi, ich koloru, gdzie są one bezpieczniejsze. Każda rasa posiada własny teren akademika. Na skróty i można było dostać pobity na miazgę przez rywalizującymi gangami. Jeśli użyjesz niewłaściwego toaletę, można dostać nożem. Ponieważ więźniowie nie są w komórkach mają żadnej ochrony i nie ma miejsca do ukrycia, gdy coś idzie w dół. Nie ma kantyna, trochę rekreacji i dużo wolnego czasu dla wielu edgy mężczyzn. Określenie tego nazywa magazynowa.

Jak odzywiac sie zdrowo

Gangi kontrolują większość osadzonych w Salinas Valley State Prison. Największy gang w Salinas są Meksykanów południowej i ich ataki nie są arbitralne. Są one obecnie w stanie wojny z gangami Biały więzienia i handlowali kilka brutalne ataki. W tym środowisku trzeba stać przez własną rękę, i trzeba walczyć, aby chronić je, nawet jeśli się ciężko rannych lub uzyskać czas dodany do pierwotnego wyroku. Takie są zasady gry w więzieniu, trzeba trzymać się i bronić swojej własnej rasy.
Artykuł dzięki: