Porady psychologiczne

13 listopada 2015 | O nas | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Porady psychologiczne

To może być prawdą, że większość ludzi żyje w dzisiejszych czasach wysokich technologii, komputery, internet, telefony komórkowe, TV i kosmicznej podróży, ale ich umysły są wciąż prymitywne i niezabudowane.

Oni nie mają umiejętność krytycznej analizy i betonu racjonalności, gdyż zorganizowane religie zaprogramować je na zawsze „wierzyć w rzeczy”, a nie „myśleć lub pytanie czy analizować rzeczy” i przypisać wszystko, co dzieje się w życiu codziennym do rysunków technicznych god (jeśli jest dobry) czy diabła (jeżeli jest źle).

Ich mentalność i racjonalność nie dojrzał. Ich ciała są obecne tu w 21 wieku, ale ich umysły są nadal tkwi 100,000 lat w przeszłości. (Dzięki eleganckim programowania psychicznego zorganizowanych religii).

Wszystkie zorganizowane religie światów „mają pewne cechy wspólne:

W celu przekształcenia wiele osób, a także zdominowania ich zgromadzenia, oni świadomie i nieświadomie zatrudniony ogromne strategii.

Wykształciły one swoje pisma, łącząc duchowość z systemami moralnymi, rytuałów, hipnozy, psychologii ludzkiej, psychiki, astrologia, teologii, prehistorii, strachu, paranoi i fatalizm.

Porady psychologiczne

Dlatego moda plus size mają tak dużą władzę i wpływy nad miliardów ludzi.

Jedna religia w szczególności chrześcijaństwa, był w stanie rozprzestrzeniać się jak dziki ogień, bo tam, gdzie udali się w niezabudowanej świata, przekupiony ludzi budując drogi, szkoły i szpitala im.

Postępując w ten sposób, to było dla nich łatwe do rozbrojenia ich racjonalność i konwertować je.

Jeśli chodzi o islam (tzw religia „pokoju”), zamiast przekupienia jego nawróconych z nowoczesnymi udogodnieniami, kiedyś morderstwo.

Rozciągają się one, ponieważ, jeśli nie chciał wierzyć w ich nauczaniu, by odcięli głowę! A ich nawróceni były inteligentne. Są one zamieniane na zapisanie ich głowy!

Duchowość: Jest to nauka o bycie świadomym, która prowadzi do realizacji swojej wewnętrznej, niewidocznej, charakteru i swojej relacji z naturą na zewnątrz.
Artykuł dzięki: