Porady dla mlodych mam

23 października 2015 | O nas | By portal-strzelce.pl | 0 Comments

Był incydent, gdzie 3 biały Ludzie skoczył o 20 Southern Meksykanów i pobity nieprzytomny z bateriami, skarpety i uchwytów. Trzon jest powszechnym typem domowych noży wykonanych w więzieniu.

70 procent przestępców, którzy wjeżdżają Salinas Valley State Prison były gangi, zanim doszli do więzienia. Poprawczych Funkcjonariusze obecnie walczą ponad 200 ataków rocznie na C-Yardu, który jest głównym polem bitwy gangów. W rzeczywistości w tym samym czasie w tym roku było najbardziej gwałtowne stoczni w stanie Kalifornia. Istnieją cztery stocznie w więzieniu Salinas, ale Yard C jest najbardziej brutalne stoczni zdecydowanie. Od poziomu 4 generałów do poziomu 3 piechoty którzy wykonują rozkazy od rozmówców zastrzelony. Głównymi gangi w Salinas Valley State Prison są Meksykanie Północnej, Południowej Meksykanie, biała Gangi, African American Gangi i „inni”, który obejmuje wysp Pacyfiku i Azji.

Dowiedz się więcej o Caps Blast Yoli i Yoli napoje energetyczne z MLM Przegląd: ortodonta sopot Kings Brian Garvin Jeff Zachodnia.

Artykuł dzięki: