Porady dla grafikow

28 lipca 2015 | O nas | By portal-strzelce.pl | 0 Comments
Porady dla grafikow

Teraz można mieć to 10.000 lat „tajne”, które były trzymane z dala od opinii publicznej przez „Power Elite” Do tej pory …

Poznać prawdę i ustawić się za darmo na zawsze. Cierpią nie więcej. Rise and shine. To jest twój przyrodzone …

Możesz być czczenia złego „Boga” nie wiedząc o tym dlatego, że urodzili się w rodzinie, która należała do pewnej religii, i naturalnie, teraz należą do tej samej religii i nigdy nie kwestionował ich biblijne nauki.http://www.pracowniaintegra.pl/

Nigdy nie kwestionował ich nauczanie, ponieważ zostałeś zaprogramowany, aby sądzić, że mogłoby to być sprzeczne z „Boga” (istotą nadprzyrodzoną, która rzekomo stworzył wszechświat!) I zła, grzechu, dla którego mają być karane. Jest obawa, że ??przestał cię od tego.

Tak, to połknął wszystkie swoje nauki o nominale, nawet w normalnych warunkach, to nie będzie to zrobić.

Aby pokazać żadnej inteligencji przesłuchania lub polemizując ich wiara może doprowadzić do potępienia, wyobcowani i ostracyzmem ze swojej rodziny, przyjaciół i społeczności. Rozumiemy. Nie jesteś na to zasłużył.

Istnieje wiele zorganizowane religie dzisiaj w świecie; z których największym jest hinduizm, buddyzm, judaizm, chrześcijaństwo, islam, sikhizm, pogaństwo i animizm. Miliardy ludzi należą do wyznawania wiary i do nich.

Prawie wszystkie te religie nauczają wiary w nadprzyrodzone istoty, zwane „Bóg” i mają pisma, artykuły wiary i rytuały, że jego członkowie muszą praktyce.

Większość też centralne położenie (na przykład kościół, świątynia, meczet, synagoga), gdzie jej członkowie zmontować czcić ich „Boga” i angażują się w rytuały.

Osoba, która wierzy w Boga, jest uważany religijne.

Osoba, która zaprzecza istnieniu Boga, jest ateistą.

Osoba, która wierzy, Bóg jest niepoznawalny jest agnostykiem.

Artykuł dzięki: